klasickemasazekarlovyvary@gmail.com   |   +420 773 293 331
Follow us :-

Orientální masáže

Masáž se provádí na pohodlném , profesionálním lehátku s otvorem na obličej. Používám kvalitní mandlový nebo kokosový ohřátý olej, vhodný i pro citlivou pleť. Možnost sprchy. Pracuji sama proto není možné rezervovat na stejnou hodinu více osob.

Prosím rezervovat na čísle 773293331

THAJSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ 60 minut – celková hloubková orientální masáž teplým kokosovým olejem včetně chodidel. Masáž se provádí manuálně , za pomoci předloktí a poklepávání.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY 60 minut – uklidnující manuální masáž obohacená o masáž lávovými kameny. Teplo z kamenů prohřeje dokonale celé tělo, odstraňuje stres a napětí a tlumí bolest. Tělo se zahřeje teplým olejem a kameny a středně silná manualní masáž odstraní únavu a stres.

ČÁSTEČNÁ AROMAMASÁŽ 30 minut- masáž na podporu imunity. Po výběru pro vás vhodného přírodního esenciálního oleje zahájíme lehkou, vonnou relaxační masáž nohou a zad.

CELKOVÁ AROMAMASÁŽ 60 minut – masáž na podporu imunity.Po výběru pro vás vhodného přírodního esenciálního oleje zahájíme lehkou, vonnou relaxační masáž nohou, zad a rukou.

AYURVEDA 80 minut – Orientální celková masáž teplým mandlovým olejem. Dokonalý mix relaxace a hloubkové masáže. Zahrnuje i jemnou masáž obličeje a chodidel.

MASÁŽ CHODIDEL 30 minut – příjemná masáž chodidel která odlehčuje od bolestí po dlouhých procházkách