klasickemasazekarlovyvary@gmail.com   |   +420 773 293 331
Follow us :-

Masáže pro ženy

Masáž se provádí na pohodlném profesionálním lehátku s otvorem pro obličej. na masírování používám kvalitní mandlový olej.

Tyto ceny najdete jen na těchto stránkách Platí od 1.10. 2023 Prosím rezervovat na uvedeném čísle.

MASÁŽ V TĚHOTENSTVÍ – masáže je možné začít po 3 měsíci těhotenství. Masíruje se celé tělo, kromě bříška. V pokročilém těhotenství se maminka položí na bok nebo se masíruje v polo sedu. Masáž pomáhá od otoků,  od bolestí v kříži,  od bolavých nohou, zpevnuje a a hydratuje vaši pokožku a navíc Vás a Vaše miminko zrelaxuje.

50 minut 800 Kč (30 euro)

PO PORODNÍ MASÁŽ: s masážemi je možno začít hned po porodu. Jen bříško se může masírovat, až po přibližně 2 měsících. Masáž se provádí na celém těle. Zpevňuje ho a navrací bříšku tvar jako, před porodem a daruje Vám chvíle odpočinku.

50 minut 800 Kč (30 euro)

ČÁSTEČN ZPEVŇUJÍCÍ MASÁŽ zaměříme se na místa kterápotřebují zpevnit a vyhladit. Stehna, kolena boky, pozadí. Masáž pomáhá vyhladit pomerančovou kůži ,zlepší cévní oběh a zmenšuje otoky nohou. Doporučuje se více sezení. Možné doplnit o kartáčovou masáž pro lepší prokrvení organismu.

30 minut 500 kč (20 Euro)

CELKOVÁ- ZPEVŇUJÍCÍ MASÁŽ – zaměříme se na místa která potřebuji zpevnit a vyhladit. Stehna, kolena , boky, pozadí a spevníme bříško a ramena. Doporučuje se více sezení. Možné doplnit o kartáčovou masáž pro lepší prokrvení organismu.

50 minut 800 Kč (30 Euro)